Společnost pro epidemiologii a mikrobiologii ČLS JEP Společnost infekčního lékařství ČLS JEP Společnost pro lékařskou mikrobiologii ČLS JEP zpět na úvodní stránku

Společenský program

Gala večeře

Datum 26. 10. 2017
Cena 390 Kč
Lokalita Velká Klášterní restaurace
Strahovské nádvoří 302/11, 118 00 Praha-Hradčany
Organizovaný transfer 18:30 setkání v KCC, společný odjezd autobusy na večeři

Poctivá česká kuchyně, unikátní rustikální interiér a luxusní poloha nedaleko Pražského hradu, to jsou hlavní trumfy Velké klášterní restaurace, která sídlí v rekonstruovaných středověkých prostorách areálu Stra­hov­ské­ho kláštera.

Premonstrátský klášter na Strahově byl založen v r. 1140 olomouckým biskupem Zdíkem za podpory čes­ké­ho knížete a pozdějšího českého krále Vladislava II.

Obrovský komplex stojící na začátku “Královské cesty” nabízí příjemné posezení v historických prostorách Klášterní restaurace.

Strahovský klášter byl po staletí centrem kultury a umění. Od 18. století se ve zdejší obrazárně nachází cenná sbírka obrazů. Velice zajímavá a cenná je také strahovská knihovna. Mezi strahovské klenoty patří i mimo­řád­ná sbírka českých prvotisků. Po prohlídce zdejších krás jistě oceníte možnost občerstvit se v naší restauraci, která leží několik kroků od Strahovského kláštera.

Prosíme zájemce o včasné zakoupení vstupenky, kapacita je omezena.