Společnost pro epidemiologii a mikrobiologii ČLS JEP Společnost infekčního lékařství ČLS JEP Společnost pro lékařskou mikrobiologii ČLS JEP zpět na úvodní stránku

Možnosti stravování v okolí – obědy

Konferenční centrum city

Na Strži 1702/65

Cafe Empiria

Cafe Empiria  nabízí až 360 míst k sezení a je součástí komplexu, ve kterém se nachází i KCC. V nabídce je několik teplých jídel, těstovinový bar a salátový bar.

NOODLE Pankrác

Asijské bistro se nachází v budově City Empiria stejně jako KCC. Bistro se zaměřuje na pokrmy s nudlemi, rýží, a špagetami.

Pankrácký Rynek

Navštivte samoobslužnou restauraci Bistro s pestrou nabídkou pokrmů z evropských a lokálních surovin. Pro příznivce stravování bez tepelného zpracování, ochutnejte jídlo v restauraci Fast & Healthy, která nabízí ty nejlepší speciality v raw a vegan stylu. Pankrácký Rynek se nachází v přízemí komplexu z druhé strany budovy než je vchod do KCC.

Obchodní centrum Arkády Pankrác

Na Pankráci 1727/86

V Obchodním Centru arkády, vzdáleném cca 2 min pěšky od KCC, je možné využít tato gastronomická zařízení:

Potrefená Husa

Na Pankráci 129

Oblíbený řetězec Potrefená Husa je vzdálen od KCC přibližně 5 minut chůze. I zde najdete jen výhradně přírodní suroviny a žádnou chemii v jídle, čímž se pyšní koncept této moderní restaurace. V nabídce je převážně kvalitní česká kuchyně a dobré pivo Staropramen.

Dhaba Beas

Na Pankráci 1683/127

Vegetariánská restaurace vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívá maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují. Každý den vaří od základů, bez polotovarů a se zodpovědností. V nabídce bývá i veganský pokrm. Restaurace je vzdálena cca 8 minut pěší chůze z KCC, nachází se v kancelářském komplexu Gemini.